Ultra szybki internet Prudnik

Internet w Prudniku

Tani Internet Prudnik

Szukasz taniego Internetu w Prudniku? Internet Airmax to doskonały wybór cenowy. Sam decydujesz o wysokości miesięcznych opłat (lub bez regularnego abonamentu w systemie PrePaid).

Szybki Internet Prudnik

Jeśli zależy Ci na niezakłóconym korzystaniu z zasobów sieci, Internet z łączami NeoConnect spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. W zależności od potrzeb, wybierać możesz spośród jednej z kilku dostępnych prędkości Internetu.

Internet Prudnik bez limitu danych

Każdego dnia ściągasz duże ilości danych? Internet NeoConnect pozwoli Ci na szybkie i nieograniczone pobieranie plików na twardy dysk – bez obaw o jakiekolwiek limity, niezależnie od wariantu umowy, który wybierzesz.

W cenie ponadto:

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Prudnik bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Prudnik. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego światłowodu, tj. przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszystkich korzyści standardowego światłowodu, oferuje także dodatkowe wartości w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej szybkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku technologii tej przewodów zwyczajnie nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli często zajmuje sporo czasu. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Internet Fiber, łatwo podłączysz do sieci komplet posiadanych urządzeń. W naszej ofercie znajduje się także opcja Internetu bez umowy – na kartę.

Internet PrePaid Prudnik - (internet bez umowy)

Internet na kartę w Prudniku? Teraz to możliwe!

Airmax – dostawca Internetu PrePaid w Prudniku

Odkryj wszelkie korzyści, które przyniesie Ci nowoczesny Internet na kartę Airmax. Dzięki superszybkim łączom, możesz cieszyć się swobodą korzystania z sieci, natomiast elastyczne warianty cenowe, pozwalają na maksymalną oszczędność. Sam decydujesz jak długo chcesz korzystać z Internetu, a tym samym ile będzie Cię kosztować cała usługa – bez umów i kilkuletnich zobowiązań, bez ukrytych kosztów! Dostęp do sieci łatwo aktywujesz pod podanym numerem telefonu (konieczna jest również aktywacja routera).

Internet na kartę Airmax to doskonałe rozwiązanie, jeśli:

  • przebywasz w Prudniku tymczasowo
  • nie potrzebujesz stałego łącza
  • korzystasz z sieci tylko sporadycznie
  • zależy Ci na stałej kontroli wydatków na Internet
  • nie chcesz podpisywać żadnych umów

Potrzebujesz okresowego podłączenia do Internetu? Wybierz Airmax – tani Internet PrePaid Prudnik

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Prudnik - zasięg

Szukasz dostawcy Internetu w Prudniku? Wypróbuj szybki i tani Internet Airmax – za darmo i bez zobowiązań!

Mieszkańców Prudnika i okolic, zapraszamy na całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące testowanie Internetu Airmax przez okres 1 miesiąca. Ultra szybkie, stabilne łącza NeoConnect zapewniają najwyższą jakość i komfort korzystania z zasobów sieci – bez jakichkolwiek limitów danych.

Jako jedyni dostawcy Internetu, dajemy naszym Klientom gwarancję 100% satysfakcji ze świadczonych usług. Przez 30 dni mogą oni za darmo korzystać z Internetu Airmax, aby po tym okresie podjąć decyzję odnośnie dalszej współpracy. Dla osób, które nie chcą wiązać się umową i cenią sobie pełną kontrolę nad wydatkami, oferujemy wygodną opcję Internetu PrePaid (płacisz tylko za określoną, samodzielnie wybraną ilość dni, objętych dostępem do sieci).

Internet Prudnik – Zacznij testować już dzisiaj!

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Prudnik, oraz następujące miejscowości:

Biała, Biedrzychowice, Błażejowice Dolne, Browiniec Polski, Brzeźnica, Chrzelice, Czyżowice, Dębina, Dobroszewice, Dobroszowice, Dzierżysławice, Frącki, Głogówek, Golczowice, Gostomia, Góreczno, Górka Prudnicka, Grabina, Jasiona, Józefów, Kazimierz, Kierpień, Kolnowice, Kolonia Ligocka, Krobusz, Krzyżkowice, Laskowice, Laskowiec, Leśnik, Ligota Bialska, Lubrza, Łącznik, Łąka Prudnicka, Miłowice, Mionów, Mochów, Mokra, Mucków, Niemysłowice, Nowe Kotkowice, Nowy Dwór Prudnicki, Ogiernicze, Olbrachcice, Olszynka, Otoki, Pogórze, Prężyna, Prężynka, Prudnik, Racławice Śląskie, Radostynia, Rostkowice, Rzepcze, Skrzypiec, Słoków, Solec, Stare Kotkowice, Szonów, Szybowice, Śmicz, Tomice, Trzebina, Twardawa, Wasiłowice, Wierzch, Wilków, Wróblin, Zawada,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Klienci rekomendują nasze usługi!

Klienci są dla nas priorytetem. Dlatego robimy, co możemy, żeby czas spędzony z nami był dla nich udany. Robimy, co możemy, aby dostarczane usługi gwarantowały najlepszą rozrywkę, a nasza obsługa była zawsze miła, pomocna i profesjonalna. To dla nas wielki zaszczyt, że internauci widzą i doceniają nasze starania oraz polecają nasze usługi swoim bliskim. I mamy na to dowody! Wasze polecenia są dla nas najrzetelniejszą informacją zwrotną i najsilniejszą motywacją do ciągłego rozwoju, a Wasze zadowolenie z usług - najcenniejszą wizytówką firmy. Możecie nam wierzyć, że każda, otrzymana ocena jest dla nas cenna, więc zostaje dokładnie zbadana i wykorzystana do dalszego podnoszenia jakości usługi. Nie mamy słów, by wyrazić, jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni za zaufanie, którym darzycie nas - Airmax Internet - od tak wielu lat.

Telewizja przez Internet + różne multimedia

Airmax światłowodowy to jednocześnie dostęp do różnorodnych multimediów, jak np. telewizja przez Internet – z korzystnymi wariantami do wyboru.

Internet i TV w pakiecie możesz kupić za pośrednictwem wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed dokonaniem zakupu zawsze przeczytać warunki danego serwisu. Powinny tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, długości współpracy, liczby kanałów, a także szczegóły dotyczące trwającej promocji.

Pakiet 2w1 Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na rozmiary plików, ale także rewelacyjna stabilność usług, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeżeli potrzebujesz dostęp do szerokiej oferty multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Uwaga – w celu uzyskania prędkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni router z portem 1 Gb/s albo szybszym.

Ultra szybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień transferem, możliwość oglądania filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W odróżnieniu od łącza w telefonie, posiadasz ultra szybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy warunków atmosferycznych. Airmax Internet zapewnia dostęp do sieci faktycznie pozbawiony limitów. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie musisz czekać na ładowanie stron czy kilkukrotnie odświeżać upload danych. Airmax to znakomita opcja Internetu dla mieszkania oraz do pracy. Bez problemu działa w każdym kącie w mieszkaniu czy w przedsiębiorstwie. Wystartuj z superszybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Prudnik. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać wszystkie korzyści. Przetestuj Internet Airmax – bezpłatnie w mieszkaniu lub w przedsiębiorstwie przez miesiąc.

W przeciągu zaledwie dekady swobodny dostęp do Internetu stał się dla osób w każdym wieku czymś na tyle powszechnym, że ciężko obecnie chociażby wyobrazić sobie edukację albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest efektywna komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, przekazywanie zdjęć i filmów oraz rozwijanie kwalifikacji. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Prudnik. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy głównie od oczekiwań użytkownika oraz od pracującej infrastruktury sieciowej. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają problem z wyborem optymalnego łącza oraz pozostają praktycznie nieświadome tego, jaka oferta sprosta ich indywidualnym oczekiwaniom. To dlatego warto zapoznać się z naszą ofertą – Airmax Internet oferuje wszystkim zainteresowanym szybki i trafny dobór naprawdę korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – również dla miejscowości Prudnik. Ponadto zyskujesz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cen, okresu trwania umowy oraz obowiązujących akcji rabatowych u czołowych dostawców usług.

Airmax światłowodowy to jednocześnie dostęp do różnorodnych multimediów, jak np. telewizja przez Internet – z korzystnymi wariantami do wyboru.Nasza firma jest operatorem usług internetowych. Oferowane usługi dostarczamy w miejscowości Prudnik. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o dużej przepustowości, a ponadto kanały telewizyjne online oraz telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, by świadczone usługi internetowe były jak najprostsze w użytkowaniu, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy aktualizację oferty dla wszystkich klientów - bezkosztowo. Możesz zerwać współpracę w każdym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodowego Internetu, zyskują w pakiecie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącza (upload danych z identyczną prędkością jak ich pobieranie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci mogą liczyć także na nieodpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w sieci (wieczorami) oraz realizacji nieodpłatnych rozmów międzynarodowych.

Łącze symetryczne – czym jest i co daje symetryczność? Czy łącze symetryczne jest dostępne w miejscowości Prudnik?

Łącze symetryczne (znane także jako Internet symetryczny) jest takim rodzajem łącza internetowego, które charakteryzuje się tym, że deklarowana przez dostawcę prędkość pobierania danych i deklarowana prędkość uploadu są sobie równe. Bardzo często łącze symetryczne bazuje na technologii światłowodowej. Dlatego można także spotkać się z ofertami na ”symetryczny Internet światłowodowy”.

Dla przykładu, operator oferuje Internet symetryczny 300 Mb/s. W praktyce znaczy to, że zarówno prędkość pobierania danych, jak i prędkość ich wysyłania wynoszą 300 Mb/s.

Opisywane w ofercie operatora wartości mogą okazać się w rzeczywistości nieco inne, przy czym nie powinny być to zauważalne różnice. Dlatego należy przed podpisaniem czegokolwiek zawsze sprawdzić warunki techniczne i zapisy w umowie.

Światłowód symetryczny to niezastąpione rozwiązanie dla klientów wysyłających dużą ilość danych.

Łącze symetryczne (Airmax Internet) w miejscowości Prudnik oferuje polski operator Airmax.

Internet do gier różnych gatunków w miejscowości Prudnik

Przykładowa, rekomendowana prędkość łącza dla gry międzyplatformowej Fortnite, w którą może w tym samym czasie grać nawet kilkudziesięciu gamerów, to 10 Mbps dla pobierania danych i 1 Mbps dla wysyłania.

Oznacza to znacząco gorszą, konieczną szybkość niż oferuje Internet AirMAX. Jednak im lepszy masz Internet, tym mniejsze ryzyko, że inni gracze zakłócą Twoją grę. Przykładowo już samo pobieranie plików, oglądanie teledysków lub czytanie poczty potrafi na chwilę spowolnić łącze oraz negatywnie wpłynąć na czas reakcji. Poza innymi graczami, zakłócenia płynności w grach można doznać przez aktualizacje systemu lub programów na komputerze. Im szybszy Internet wybierzesz, tym mniejsze ryzyko, że coś lub ktoś zakłóci Twoją rozrywkę w sieci.

Internet dla gamingowców dostarczany przez AirMAX Internet gwarantuje nie tylko zawrotne szybkości downloadu i uploadu danych, ale także znikomy ping. W AirMAX czas reakcji nie zależy od liczby graczy korzystających z sieci – tak, jak w przypadku sieci komórkowej i Internetu LTE.

Stabilne łącze bez okresów braku dostępności Internetu do minimum obniża ryzyko rozłączenia w trakcie zmagań online. Oprócz do gamingu, Internet AirMAX posłuży Ci do pracy, nauki, zakupów czy spędzania wolnego czasu.

Jesteś mieszkańcem miejscowości Prudnik i poszukujesz najatrakcyjniejszej oferty Internetu światłowodowego w okolicy? Wybierz Internet AirMAX i zapewnij sobie niezakłócony dostęp do bieżących informacji oraz najlepszej rozrywki – kiedy tylko zapragniesz. Internet światłowodowy AirMAX to nowoczesne rozwiązanie. Stabilne łącze oraz prędkości dochodzące do 1 Gb/s oznaczają zupełnie nową jakość na rynku Internetu stacjonarnego w miejscowości Prudnik.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Jeszcze szybszy i tańszy Internet!

Internet AirMAX odkrywa przez Tobą nową jakość korzystania z sieci. To ultra szybkie i stabilne łącza NeoConnect, brak jakichkolwiek limitów danych, konkurencyjne ceny, elastyczne warunki współpracy, które ustalasz sam oraz najwyższa jakość obsługi Klienta. Wybierz preferowaną prędkość Internetu oraz czas trwania umowy lub zdecyduj się na ekonomiczną opcję Internetu na kartę – bez zobowiązań. Wypróbuj nas za darmo przez 30 dni i przekonaj się, że Internet może być jeszcze szybszy i tańszy.

Zrób za darmo SPEED TEST i w końcu poznaj prędkość posiadanego Internetu.

Masz Internet w domu i w firmie? Ciągle czujesz się podirytowany przez trwające wieki czekanie na otwarcie strony www? Nie potrafisz nawet pobrać ulubionego filmu? Zrób za darmo SPEED TEST i zobacz, czy Twój dostawca usług internetowych dostarcza wystarczającą i przede wszystkim zgodną z podpisaną umową prędkość downloadu i uploadu.

Aktualnie masz również możliwość przeprowadzenia SPEED TEST dla różnorodnych komercyjnych VPN-ów niezależnie od lokalizacji.

Ponadto zapewniamy Ci możliwość podzielenia się wynikami testu ze innymi internautami. Możesz także sprawdzić statystyki przeprowadzonych w przeszłości testów oraz pobrać plik z wynikami ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem skróconego raportu z parametrami łączy.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 17

Ocena strony:
średnia: 4.8 / 5, głosów: 11

 

© 2022 Airmax.pl